Jeden z nejlepších Fortnite hráčů žaluje Faze Clan

Estimated read time 2 min read

Faze Clan si prý účtuje až 80% ze Streamů!

Turner „Tfue“ Tenney je v současnosti jeden z nejlepších Fortnite hráčů a nepostradatelnou součástí Faze Clanu. Zrovna nedávno si zajistil místo ve finále Fortnite World Cupu. Jeho nečekaná žaloba na Faze Clan je proto docela velkou událostí. Tenney říká, že jeho smlouva s Faze Clanem mu znemožňuje účastnit se ropagačních akcí a obírá ho o velké peníze.

Hráč tvrdí, že od podepsání smlouvy přišel o velké peníze. Prý mu zakazují účastnit se akcí, do kterých není zapojený celý Faze Clan. Jenže když už Faze Clan domluví nějakého sponzora pro své členy, vezmou si prý až 80% výdělku, což je pro streamera nebo youtubera docela velké množství peněz. Dále prý musí každý hráč dát Faze Clanu až 50% ze svých osobních výdělků a aktivit.

Jeho právník říká, že celá smlouva je strašně jednostranná. Faze Clan v ní zakazuje účastnit se akcí, které by byly mnohdy výhodnější, než ty, které zařídí Faze Clan sám.

Tenny se prý už v roce 2018 pokusil od smlouvy odstoupit, ale Faze mu to nedovolil. Žaloba tedy žádá zrušení smlouvy a finanční náhradu za způsobené škody nebo ušlý zisk.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.