Je to oficiální – chystá se Death Stranding 2!

Estimated read time 2 min read

Hideo Kojima opět chystá něco velkého.

Na letošních Game Awards samozřejmě nesměl chybět i Hideo Kojima, který prozradil, že se můžeme těšit na pokračování oblíbené hry Death Stranding 2.

Kojimův trailer byl samozřejmě již tradičně jeden z nejdelších. Vidět jsme mohli spoustu zajímavých scén, jejichž význam budou někteří luštit dlouhé měsíce. Kojima už dlouho nechával na internetu drobné náznaky, že chystá něco velkého. Všechno to nakonec směřovalo k tomuto oznámení.

V pokračování si opět zahraje Norman Reedus v roli Sama. Trailer se však zaměřuje spíše na Fragile, kterou ztvárnila Lea Seydoux. Konverzace na konci videa ale naznačuje, že se opět vydáme zdolávat nepřístupný terén v roli Sama.

Po skončení traileru se slova na jevišti ujal sám Kojima. O Death Stranding 2 prozradil, že příběh napsal ještě před pandemií Covid-19 a znovu jej přepsal, když pandemie propukla. Jako důvod uvedl to, že by „nerad předpověděl další budoucnost.“ Dále pak Kojima řekl, že kromě Death Stranding 2 pracuje na dalším projektu, který je podle jeho slov ještě více experimentální. Je možné udělat ještě něco bizánějšího než Death Stranding, které se stalo naprosto unikátní open world hrou? Jestli to někdo dokáže, bude to určitě Hideo Kojima.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.