Japonská herní postel už má finální podobu!

Estimated read time 3 min read

Nechce se vám vstávat? Prostě hrejte přímo z postele!

Už nemusíme diskutovat, jestli je lepší u hraní stát nebo sedět. Stoly se úplně ruší, protože na scéně je nový král. Jak se jednou podíváte na tuto herní postel, všechny herní metody degradují na nižší úroveň. Už nemusíte vůbec vstávat, japonská firma Bauhutte nám dává možnost vzbudit se a rovnou hrát.

Po probuzení musím vstát a přesunout se ke svému stolu. Proč dělat něco tak komplikovaného? Herní postel tento problém řeší. Stačí se probudit a hned můžete sledovat videa nebo hrát hry.

Toto prohlášení dává heslu „eat – sleep – game – repeat“ úplně nový rozměr.

Herní postel je vlastně každá postel, ke které se vleze všechno herní příslušenství od firmy Bauhutte. I ta vaše může být! Stačí přidat podstavec na dva monitory, nějaké reproduktory a držáky na pití. Jediné co se mi nelíbí jsou sluchátka až na straně stolu. Není to moc velká námaha?

Myslí se samozřejmě i na vaše stravování. Pokud nechcete ani pro malou svačinku vstávat, můžete si pořídit malý vozík pro všechny vaše dobrotky. A nesmíme zapomenout ani na herní peřinu! Nevím sice co je na ní zvláštního, ale stránka ji tak popisuje.

A co s vaším mobilem? Taky je tu řešení! Stačí si pořídit malé rameno, které váš mobil přidrží v jakékoli pozici. Jediné, na co se zatím nemyslí, jsou pauzy na záchod.

Ale teď si to chvilku povězme bez vtipů – tato herní postel by mohla být ideální pro všechny hráče s pohybovými problémy.

Pokud vás však herní postel moc nenadchla, můžete se kouknout třeba na herní stan od stejné firmy. Prostě se jen zavřete do stanu a všechno rozptýlení okolního prostředí pomine.

Bauhutte se zabívá touto herní tématikou už dlouhá léta a nabízí kvalitní a často i originální herní produkty. Pokud chcete nějakou novou herní vychytávku nebo jen nechcete vstávat ráno z postele, na Bauhutte si určitě najdete to své.

Další články:

Další články autora:

1 Comment

Add yours

+ Leave a Comment

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.