Irsko chce přilákat turisty pomocí Assassin’s Creed: Valhalla

Estimated read time 2 min read

Irsko láká turisty nevšední pozvánkou.

Assassin’s Creed je určitě jednou z nejlepších her, kde si můžete užít virtuální turistiku. Ať už je to šplhání na pyramidy nebo krásné vyhlídky ve Florencii, meze se zde již téměř nekladou. Nikdy však tyto hry ještě nebyly využity ke skutečné propagaci nějaké země. Irsko se však rozhodlo, že by svou šanci nechtěli promrhat a spojili se s Ubisoftem pro svou turistickou kampaň.

Reklama ukazuje zajímavé lokace z nového DLC Wrath of the Druids. Herní záběry se střídají se záběry z reálného světa a vše je doprovázeno velmi působivou hudbou. Jestli ve vás toto alespoň trochu nevzbudilo zájem o Irsko, tak už pak nevím co.

Do kampaně bylo zapojeno i několik velkých influencerů z Anglie, Francie nebo Německa. Vedoucí kampaně říkají, že Ubisoft odvedl skvělou práci při replikaci zajímavých lokací celého Irska a chtěli by tak nabídnout hráčům prozkoumat tyto lokace i v reálném světě.

Všechno to zní docela zábavně, ale řekněme si to rovnou, bude taková kampaň fungovat? Assassin’s Creed procestovalo už celý svět a ještě nikdy se nestalo, že by daná země zažila větší nával turistů. Jsem tedy zvědavý, jestli se podobných kampaní dočkáme i v jiných zemích. Státy se postupně zotavují z pandemie a snaží se opět rozjet svá turistická centra.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.