Hráči New World banují navzájem jeden druhého

Estimated read time 2 min read

Amazon si se situací neví rady.

V multiplayerovém světě je to vlastně běžnou praxí – nasbírej hodně záporných bodů a dostaneš automatický ban. Ve velkých MMO naprosto běžná věc a New World určitě není vyjímkou. Někteří však přišli na to, že když se celý gang zaměří na jednoho hráče, můžou vyvolat falešný ban na 24 hodin. Když to pak udělají těsně před velkým soubojovým eventem, dostanou obrovskou převahu.

Stále tak narůstá počet hráčů, kteří tvrdí, že dostali ban úplně za nic. Někteří jsou tak naštvaní, že jejich skupina ztrácí teritorium jen proto, že někdo zmáčkl párkrát reportovací tlačíko.

Amazon však celou situaci řeší dost podivně. Někteří moderátoři tvrdí, že pro vyvolání 24 hodinového banu existuje nějaká hranice. Jiní však říkají, že každý report je vždy ověřován skutečným člověkem.

Hráči jsou tak zmatení, co si o celé situaci myslet. Je zde velká spousta důkazů, že bany jsou opravdu automatizovány a situaci momentálně není možné zabránit. Jak již jistě každý hráč tuší, tento scénář není tak úplně nereálný a co víc, je možná i docela pravděpodobný.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.