Hráč Falloutu 76 dostal ban protože měl „moc munice“

Estimated read time 2 min read

Užíval si Fallout a najednou dostal ban.

Někde tam venku existuje člověk, který má Fallout 76 rád tak moc, že na něm dokázal strávit přes 900 hodin. Jeho dobrý vztah ke hře však zasáhla velká tragédie. Daný hráč na své dobrodružné cestě nahromadil opravdu velké množství munice. Bethesdě se to však zdálo velmi divné, proto jej raději zabanovala.

Uživatel Redditu Glorf12 tvrdí, že dostal od Bethesdy ban, protože je podle nich nepravděpodobné, aby jeden člověk hrál tak dlouho a přitom nasbíral tak moc nábojů. On však říká něco jiného. Hra se mu prý velmi líbí a náboje nasbíral díky perku Bandolier, který snižuje váhu munice o 90%.

Na internet nahrál i screenshot emailu od Bethesdy. Píše se v něm, že Glorf12 nasbíral přes 100 000 vzácných předmětů během posledních 30 dní. Obviňují ho tedy ze zneužívání systému hry. Hráč má prý dva účty a na obou velké množství nábojů.

Ban prý bude trvat, dokud „problém nebude opraven v budoucím patchi.“ Když patch přišel, Glorf12 zjistil, že stále nemá přístup do hry a nemůže tak pokračovat. Říká taky, že když hru nemůže zapnout, nemůže taky překontrolovat počet údajných nábojů. Podle jeho tvrzení však Bethesda přehání a nikdy takové množství nábojů nenasbíral.

„Nikdy jsem neměl tak obrovské množství,“ říká ve svém Reddit postu. „Co jsem ale dělal je to, že jsem si měnil náboje mezi primárním a skundárním účtem, protože jsem se neuměl rozhodnout, kterou zbraň vlastně chci používat. Když přihlédnete k mým odehraným hodinám, velké množství munice nevypadá zas tak nereálně.“

Bethesda konečně odpověděla na jeho Reddit stížnost a řekli, že případ pořádně prozkoumají. Zatím je ale vše při starém.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.