Harry Potter MMO definitivně zrušilo EA

Estimated read time 2 min read

Podle vedení EA by hra nevydržela ani dva roky.

Během nedávného streamu mluvila produktová manažerka EA Kim Salzer o hře, na které pracovala, ale která nikdy neviděla světlo světa. Tou hrou je MMO ze světa Harryho Pottera.

Hra byla nakoenc zrušena hlavně kvůli špatnému načasování a ne moc velkému zájmu ze strany vedení. EA si totiž myslelo, že by hra vydržela možná dva roky a pak by se na ni úplně zapomnělo. Všechno přitom bylo dobře promyšlené – vývojáři měli v plánu dokonce posílat reálné předměty poštou. Dokonce byl zkompletován i beta build, na který se bohužel už nenavázalo.

Podle Linkedin profilu můžeme odhadnout, že se na hře pracovalo někdy v letech 2000 – 2003. To bylo v době, kdy vyšly první dva filmy. Při zpětném pohledu se tak nemůžeme divit, že hře vlastně nikdo moc velkou šanci nedával.

Novou nadějí je tak Avalanche Software a jejich Hogwarts Legacy. To by mělo být open world RPG právě ze světa čar a kouzel. Podle dostupných informací si každý hráč vytvoří svého kouzelníka a provede jej příběhem. Hra má vyjít v roce 2022. Pokud si ale chcete něco zahrát rovnou teď, doporučuji Witchcraft and Wizardry mod do Minecraftu.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.