Custom servery v Titanfall 2!

Estimated read time 2 min read

Northstar mod dovoluje hráčům vytvářet vlastní servery.

Po několika měsících DDoS útoků zažívá Titanfall 2 novou vlnu života. O tu se postaral hlavně mod Northstar, který dovoluje hráčům na PC vytvořit své vlastní servery.

Díky Northstar modu mohou hráči tvořit vlastní servery s vlastními scripty a vytvářet si tak vlastní pravidla. Samozřejmě ale dovoluje také hostit klasické zápasy. Mod navíc velmi omezuje možnost mít vlastní server napaden DDoS útokem. Je sice úplně stejně zranitelný, jako oficiální servery, ale je úplně mimo radar.

Mod je možné stáhnout z Githubu. To sice pro nováčky není zrovna uživatelsky přívětivé prostředí, ale instalace je naštěstí velmi jednoduchá. Stačí stáhnout nejnovější verzi modu a nahrát ji do Titanfall složky. Potom je potřeba zapnout NorthstarLauncher.exe a je hotovo.

Northstar mod nyní na Redditu sbírá samé pozitivní reakce a není tak potřeba se jej bát. Jediní zklamaní jsou teď konzolisti, kteří mají bohužel smůlu.

Bohužel se však zdá, že oficiální cestou nic podobného ve hře nebude. To hlavně z toho důvodu, že by Respawn musel téměř celý svůj software úplně předělat.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.