GTA Online chystá ještě více obsahu pro solo hráče!

Estimated read time 2 min read

Solo hráči si konečně přijdou na své.

Nový Cayo Perico heist v GTA Online se docela vydařil. Komunita si oblíbila nového kamaráda Pavla a ještě více se jí zalíbilo to, že heist můžete udělat i úplně osamoceně. Minulé heisty vyžadovaly účast více hráčů a to pro solo hráče někdy nebylo moc optimální.

Po vydání DLC udělali lidé z Rockstaru i několik komentářů, odkud tento nápad přišel a proč se rozhodli vydat právě tímto směrem.

Je to něco, o čem jsme dlouho přemýšleli a komunita projevovala zájem. Předpokládáme, že tento přístup si poneseme i dál. Respektujeme všechny, kdo chtějí hrát co-op. Myslíme ale i na hráče, kteří by si heisty chtěli užít solo. Obě tyto varianty mají své výhody. Solo hráči si odnesou 100% výdělku a nemusí mít strach, že by jim někdo hru pokazil. Na druhou stranu mají nevýhodu v tom, že si práci nemohou rozdělit.

Dále také slíbili, že do hry plánují přidat ještě více singleplayer obsahu. Na otázku, jestli budou vyprávět i další singleplayer příběhy řekli „určitě.“ Někteří si myslí, že to je jasný ukazatel na GTA 6. Může to však znamenat cokoli.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.