Ghostbusters: The Video Game prý dostane remaster

Estimated read time 2 min read

Vrátí se stará klasika v novém kabátku?

Herní adaptace slavného filmu Krotitelé Duchů byla vydána v roce 2009. Tehdy sklidila docela velký úspěch. Možná tomu pomohlo i to, že hlavní postavy namluvili opravdoví herci z originálního filmu.

Nyní se nám pod ruku dostal důkaz, že se tato legenda možná dočká remasteru. Napovídá tomu hlavně fakt, že na stránce Taiwanese Game Software Rating se objevil zápis o hře s názvem „Ghostbusters: The Video Game Remastered.“ Jako vydavatel jsou uváděni Mad Dog Games (vydání her jako World War Z nebo NBA Playgrounds). Žádné datum vydání ale není stanoveno.

Pokud by se tohle opravdu potvrdilo, perfektně by to zapadlo do scénáře. Originální Ghostbusters byli smazáni ze Steamu v roce 2017, protože jim údajně vypršela licence. Stránka sice uvádí platformu Xbox One, originální hra ale vyšla jak na konzole tak PC.

Nejnovější hra z této serie se jmenuje prostě „Ghostbusters“ a můžete ji sehnat na Steamu. Její hodnocení ale nejsou nic moc. Novinka o tom, že by se měl vrátit její velmi úspěšný předchůdce mě velmi potěšila.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.