Fanoušci Sims 4 nejsou nadšení z nového Star Wars rozšíření

Estimated read time 2 min read

Tak tohle komunita rozhodně nechtěla…

Když vyšlo Star Wars: Journey to Batuu Game Pack, vypadalo to jako skvělá příležitost pro Electronic Arts využít svou licenci na Star Wars. Serii Star Wars už v dnešní době neuniknete, proč tedy nemít světelné meče i v The Sims 4?

Hodně hráčů The Sims 4 si to ale nemyslí a nejsou z rozšíření zrovna nadšení. Pokud mi nevěříte, stačí se kouknout na Twitter nebo Reddit.

Jak ale všichni víme, tím správným měřítkem jsou samozřejmě Youtube reakce na trailer. 88 tisíc lidí dalo palec dolů a jen 38 tisíc lidí palec nahoru. A to už myslím něco vypovídá. Zatím nejpopulárnější komentář říká, že „nikdo tohle nechtěl a ani většina Star Wars fanoušků tohle hrát nechce.“

Journey to Batuu je naštěstí spíše Game Pack a jedná se tak o uzavřenou záležitost. Můžete si ji vzít a prozkoumat nebo to celé prostě nechat ležete. The Sims 4 je známé svou již docela dost propracovanou simulací. A kdo by si chtěl svou simulaci ničit něčím totálně sci-fi?

Komunita The Sims 4 umí být dost hlučná a na svou hru nedají dopustit. Podle průzkumů se Star Wars drží úplně na posledních příčkách toho, co by ve hře rádi viděli.

Další články:

Další články autora:

1 Comment

Add yours
  1. 1
    Pazdy

    To jo no, realistická simulace. Třeba ti upíři a čarodějky a tak podobně. To je real af. 😀 A celkově si vybavuju nějaké sci-fi datadisky a tak. 😀 Oh god… 😀

+ Leave a Comment

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.