Elden Ring se objevil na Steamu!

Estimated read time 2 min read

Už 20. ledna!

Neměli jsme žádné indikace o tom, že Elden Ring bude Epic exkluzivita. Dokonce jste si mohli všimnout, že trailer na E3 obsahoval i malé logo Steamu. Bylo tak jasné, že hra bude i na Steamu. Jak však víme, Epic se nebojí zaplatit za exkluzivity velké peníze i na spolední chvíli. Vůbec bych se tak nedivil, kdyby pro svůj obchod chtěli získat i tu nejočekávanější hru roku 2022.

Jelikož se však na Steamu objevila stránka pro Elden Ring, můžeme říct, že tyto obavy jsou snad pryč. Pro fanoušky se tak jedná o další velmi důležitý krok k vydání hry. Elden Ring má nyní velkou šanci dostat se na přední žebříčky seznamů přání, kde by seděl třeba s Dying Light 2 nebo New World.

Na Steamu se zatím bohužel neobjevují systémové požadavky a vývojáři také nic neprozradili. Můžeme ale předpokládat, že určitě předčí alespoň Sekiro (2019), které po nás chtělo třeba GTX 970/ RX 570 a i5-2500K/Ryzen 5 1400.

My už se na Elden Ring moc těšíme. Pokud se chcete o hře dozvědět trochu víc, určitě si nezapomeňte přečíst náš článek, kde hru podrobně rozebíráme.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.