Star Wars Jedi: Survivor se odkládá

Estimated read time 2 min read

Respawn potřebuje o 6 týdnů více.

Star Wars Jedi: Survivor se musí odložit na duben, aby měl Respawn dostatečné množství času na dokončení posledních úprav. Hra měla původně vyjít 17. března a nyní byla odložena na 28. dubna.

Odklad naštěstí není velký a čekání si prodloužíme jen o 6 týdnů. Vedoucí vývoje Stig Asmussen říká, že si celý tým dává skutečně záležet, aby hra dopadla co možná nejlépe. Odklad jim pomůže dopracovat poslední detaily, aby mohli vydat hru, která neudělá Respawnu a Lucasfilm Games ostudu.

(zdroj: EA)

Hra se tak odsune z jednoho relativně klidného měsíce na jiný. O pozornost už nebude muset soupeřit s remakem Resident Evil 4. Vyjde však ve stejnou dobu jako Minecraft Legends a Dead Island 2. Tyto hry však pro Jedi: Survivor nepředstavujou velkou konkurenci.

Po dlouhé době tu konečně máme Star Wars hru, na kterou se těší fanoušci nejen filmů. Fallen Order se nesl ve stylu lehčí Soulsborne hry s tím bonusem, že se odehrává ve světě Star Wars. Do pokračování prý Respawn přidal velkou řadu novinek a my se tak rozhodně máme na co těšit.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours