Do Plague Inc. míří „anti-vaxxers.“

Estimated read time 2 min read

Váš vir bude mít nového spojence.

Plague Inc. je strategický simulátor, kde si vytvoříte a pěstujete svou vlastní nemoc (vir, bakterii, patogen, jak chcete). Váš úkol je jediný – vyhladit celou ubohou lidskou rasu. Do hry nyní míří nový scénář – anti-vaxxers. Hráči si jej vyžádali v internetové petici.

Ve zkratce, anti-vaxxers je označení pro lidi, kteří odmítají očkování. V poslední době se z toho stal docela trend.

Ndemic Creations si petice všimli minulý týden. Hráči chtěli, aby do hry přidali anti-vaxxers jako vylepšení. Vaše nemoc má různé vlastnosti, díky kterým se chová jinak v různých prostředích. V průběhu hry tak může způsobit opravdu velkou epidemii. Lidstvo však není hloupé a dokáže rychle jednat. Zavírají se letiště a celá města jsou uzavřena do karantény. Lidé, kteří odmítají použít vakcínu proti chorobám by tak mohli být velkým spojencem vaší nemoci. A ani by o tom nevěděli.

Ndemic se tento nápad líbil a tak nepřidali vylepšení, ale rovnou řekli, že přidají celý nový scénář, pokud bude mít petice 10 000 podpisů. To už bylo dávno překročeno a momentálně se podepsalo přes 20 000 lidí.

Plague Inc bylo předěláno na PC jako Plague Inc: Evolved. Doufám tedy, že se nového scénáře dočkáme i my. Naštěstí PC verze podporuje i hráči vytvořené scénáře. Komunita to tedy vždy jistí.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.