Do Fortnite shopu se konečně dostal Deadpool!

Estimated read time 2 min read

Deadpool přišel do obchodu ve velkém stylu.

Epic už o Deadpoolovi ve Fortnite něco malinko prozradili na začátku 2. sezóny. V té době ale hráče mnohem více zajímalo úplně nové téma po představení 2. kapitoly. Ale on se i tak objevil. Náš oblíbený červený hrdina s prořízlou pusou se konečně objevil. Po dlouhém plnění Deadpool challengů si tak hráči mohou zakoupit pár velmi povedených kosmetických úprav v Deadpoolovském stylu.

Deadpool samozřejmě musí přijít ve velkém stylu. Takhle to vypadá, když shop poprvé otevřete:

Tohle zajímavé divadýlko naštěstí do hry přidává i docela vtipné věci. Nachystejte si tak své V-bucks, protože tohle stojí za to.

Za co tedy můžete utrácet? Co si třeba koupit emote Deadpool’s Scootin‘ (500 V-Bucks) a projíždět se kolem jako Deadpool ve svém druhém filmu?

Dále je tu emote Deadpool’s Chimichanga (300 V-Bucks). Vaše postava si strčí do mikrovlnky Deadpoolovu oblíbenou svačinku. Když ji tam ale necháte příliš dlouho, začne se pálit.

Za 800 V-Bucks si pak pořídíte pěkné duo pořádných palic.

Na závěr je tady Dragacorn, což je vlastně Fortnite Lama, ale ve formě čínského draka a s maskou Deadpoola. Dragacorn slouží jako glider a stojí 1 500 V-Bucks.

Celý bundle si můžete pořídit za 2 000 V-Bucks. Jednejte ale rychle, protože času není moc. Není totiž jasné, jestli budou item brzy nahrazeny jinými Deadpool itemy nebo ze hry zmizí úplně.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.