Čeká nás příští rok Resident Evil 8?

Estimated read time 2 min read

Na cestě je možná další Resident Evil z pohledu první osoby!

Některé internetové novinky musíte brát s velkou rezervou a tohle je jedna z nich. Podle nového leaku to vypadá, že je na cestě Resident Evil 8. Tato zpráva pochází od uživatele AestheticGamer (Dusk Golem), který nám přinesl třeba naprosto správné informace o remaku Resident Evil 3.

Právě tento člověk teď odhalil velmi zajímavé informace o údajně chystém dalším dílu serie Resident Evil. Osmý díl byl původně ve výoji jako spin-off, který má doplnit mezery. Kvůli toho byl také původně prý nazývám Resident Evil Revelations 3. Pokud nevíte, Revelations se většinou používá spíše pro boční hry. Capcom se prý ale nakonec rozhodl udělat z osmého dílu pokračování hlavní serie.

Další díl má být opět z pohledu první osoby. Některé fanoušky prý ale může lehce naštvat, protože se malinko odklání od hlavní linky. Velkým tématem by měl být okultismus, šílenství a problémy s důvěrou.

Podle leaku by měl Resident Evil 8 vyjít někdy v roce 2021. Možná jsme o něm měli slyšet na E3, která však byla zrušena. Zatím se tedy neví, jestli jsme na stopě něčeho reálného nebo se z těchto informací vyklubou je fámy.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.