Destroy All Humans demo poprvé i na PC!

Estimated read time 2 min read

Vyzkoušejte si Destroy All Humans! poprvé i na PC.

PC demo hry Destroy All Humans! je právě nyní k dispozici úplně zdarma na GOG. Můžete se kouknout na první cinematic a uvítací misi, kde si vyzkoušíte, jak hra vlastně funguje. Budete mít tak dobrý start ještě dřív, než hra 28. července vyjde. Destroy All Humans! byla původně konzovolá hra vydaná v roce 2005. Toto je tak poprvé, co se její remake dostane i na PC.

Demo vypadá přesně tak, jak se hrála první mise originální hry. Jste mimomzemšťan, co nešťastnou náhodou havaroval na poli plném krav. Rychle si uvědomíte, že krávy nejsou žádní lidé a vydáte se tak prozkoumávat i zbytek farmy. Na začátku proti vám stojí naštvaní farmáři s brokovnicí, ale to se velmi rychle změní, když se do hry zapojí i armáda.

Hra má vlastně úplně vše, co jste mohli vidět v originále. Můžete unést nevinné občany, vystřelit krávy do atmosféry a nebo jen celkově působit chaos. Největší změny se dočkala samozřejmě grafika. Nemusíte však mít strach, že by to už nebylo ono – hra si ponechala vše ze svého původního humoru.

Pokud máte chuť na trochu nostalgie, určitě si zaskočtě na GOG a stáhněte demo. Destroy All Humans! si můžete už teď předobjednat na GOG nebo Steamu.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.