Dead Island 2 by mohl vyjít v roce 2023

Estimated read time 2 min read

Přesné datum vydání se zatím nedozvíme.

Vzpomínáte si ještě na Dead Island 2? Oznámen byl v roce 2014, potom hned několikrát změnil vývojáře a nakonec se vytratil úplně. Nějakou dobu jsme pak museli od Deep Silver tu a tam poslouchat, že vývoj ve skutečnosti stále probíhá. V roce 2021 pak řekli, že pokud někdy Dead Island 2 opravdu vyjde, bude určitě exkluzivně na Epic Games Store.

O hře už se nějakou dobu nemluví, ale je možné, že všechny ty povídky o probíhajícím vývoji nemusely být jen pohádky. Během konference se CEO Lars Wingefors nenápadně zmínil, že by hra mohal vyjít už v roce 2023.

Lidi hru už tak nějak odepsali, aniž by věděli, jestli je pořád naživu. To přitom naprosto jasně je. Alespoň já očekávám její vydání ještě v tomto – promiňtě, příštím finančním roce. To bych měl říct. Zní to rozumně? Co můžeme od tohoto titulu čekat? Ve vývoji byl asi tak deset let.

Lars Wingefors

Wingefors však na otázky přímo na Dead Island neodpověděl. Řekl, že o žádné takové hře nemůže mluvit, protože ještě nebyla oznámena. Potom ale dodal, že mají jednou neoznámenou AAA hru o které si někteří myslí, že to bude Dead Island 2.

S jistotou tedy můžeme říct asi to, že Dead Island 2 ještě stále není odepsaný. O hře se sice už moc nemluví, ale ještě stále nikdo oficiálně neřekl, že se hra ruší. Koch Media už navíc vydali zprávu, že s Dead Island 2 počítají ve svém ročním plánu.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.