Cyberpunk 2077 bude mít konečně i hraný film!

Estimated read time 2 min read

CD Projekt Red chystá film ze světa Cyberpunku.

Všichni si jistě vzpomínáte na sérii Cyberpunk: Edgerunners, která na Netflixu získala obrovský úspěch a tak trochu zachránila Cyberpunk 2077. Nikoho asi proto nepřekvapí, že CD Projekt plánuje opět něco podobného. Nově by rádi vydali hraný film ve spolupráci se společností Anonymous Content. Firma má na svém kontě řadu zajímavostí, jako třeba film Revenant Zmrtvýchvstání nebo seriál Mr. Robot. Film ze světa Cyberpunku 2077 by měl pak sledovat úplně nové hrdiny a nebude jen adaptací herní předlohy.

Jelikož se všechno nachází ve velmi brzké fázi, více detailů zatím neznáme. Ani se neví, jestli by mohl dostat roli i všemi oblíbený Keanu Reeves. Fanoušci by jeho postavu jistě uvítali zpět. Johnny Silverhand bude už navždy ikonou.

(zdroj: CD PROJEKT RED)

Jak tedy můžete vidět, Cyberpunku 2077 se daří poměrně dobře. Podle dostupných informací prodal už přes 25 milionů kopií a čísla pořád rostou. Dobře se prodává rovněž i DLC Phantom Liberty.

Na filmu by navíc měla pracovat dost velká jména. Za zmíňku určitě stojí třeba David Levin, který pracoval na seriálu Westworld nebo prvních řadách Hry o trůny. Pokud tedy bude film dotažen až do konce, máme se určitě na co těšit.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.