Co můžeme čekat od Modern Warfare 2 na PC?

Estimated read time 2 min read

Je toho docela dost!

Activision vydalo trailer, kde ukazují speciální vychytávky na PC verzi Modern Warfare 2. Nepleťe si ale prosím hru s Call of Duty: Modern Warfare 2 z roku 2009!

Na PC to zřejmě bude opravdu trhák. Mezi kousky gameplay záběrů Activision slibuje věci jako 4K grafiku a podporu ultrawide monitorů. 4K je v dnešní době už celkem normální, ale ultrawide podpora ještě v každé hře není.

Dalším významným bodem je určitě Ricochet Anti-Cheat, který má rozhodně lepší reputaci než Denuvo. Nebo alespoň na papíře. Toto řešení běží už teď třeba i ve Warzone a zdá se, že funguje celkem slušně. Na Redditu sice někteří říkají, že nechává cheatery prosakovat vždy nějakou malou skulinkou, ale na výkonu naštěstí nic vidět není.

Trailer končí s tím, že ve hře bude přes 500 možností různého nastavení grafiky. Jsou zde zajímavé možnosti jako limitování FPS, FidelityFX nebo třeba různé nastavení FOV pro řízení auta, pohledu z první osoby a pohledu ze třetí osoby.

K tomu všemu má navíc Modern Warfare 2 relativně malé nároky na systém. Minimální nároky vyžadují pouze GTX 960 a i5-3570. Samozřejmě nemůžete čekat kdo ví co, ale hra bude hratelná. To všechno bude samozřejmě za cenu toho, že požadavky na volné místo budou zřejmě opět astronomické.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.