Chystá se remake Max Payne 1 a 2

Estimated read time 2 min read

Rockstar dal svolení k remakům her Max Payne.

Tak tohle asi nikdo nečekal – Remedy chystá remake legendárních her Max Payne a Max Payne 2: The Fall of Max Payne. Remaky by měly být prodávány jako jeden balíček. Ještě však nevytahujte kreditku, protože všechno je jen ve velmi brzké fázi.

Zatím se ví jenom to, že Remedy dostalo zelenou. Hry Max Payne totiž vydává Rockstar, který si stále drží práva na tyto hry. Podle dostupných informací bylo však vedení Rockstaru tímto nápadem velmi nadšené. Do projektu se tak již začaly pumpovat velké peníze.

Max Payne byl již ve své době velkým trhákem. Lidi byli ovlivněni filmem Matrix a bullet time mechanika proto nadchla snad úplně každého. K tomu se pak přidal famózní gameplay a skvěle vyprávěný příběh no a máme tady recept na skutečně úspěšnou hru. Max Payne 2 byl pak znám především svou skvělou fyzikou. Bylo to jako sledovat další odhlalení Half-Life 2.

Jediná obava je asi v tom, že po vydání remaku možná zmizí z obchodů originální díly. Rockstar to tak udělal i u vydání Grand Theft Auto: The Trilogy. Doufejme tedy, že se ze svých chyb poučili.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.