Chystá se remake Half-Life 2, ale ne od Valve

Estimated read time 2 min read

Autoři modu Half Life 2: Update chystají celou kolekci.

Autoři modu Half Life 2: Update přišli po několika letech s novým projektem, který prý jejich dosavadní práci naprosto zesměšní. A dokonce to vypadá, že dostali požehnání od samotného Valve! Na SteamDB se dočtete, že se chystá nový projekt je Half-Life 2: Remastered Collection. V poznámce se však píše, že Valve s tímto projektem nemá nic společného.

Nacházíme se tak v éře, kdy serii Half-Life tvoří spíše komunita než samotné Valve. Jak již ale dokázala Black Mesa, určitě to není úplně marná snaha. Komunitní mody jsou dnes možná tím nejlepším způsobem, jak si hru užít.

Samotné Valve se oficiálně k projektu ještě nevyjádřilo. Half-Life 2: Update obsahuje spoustu vylepšení, jako jsou opravy bugů, lepší nasvětlení nebo nové efekty. Vypadá to tedy, že Remastered Collection bude vlastně pokračováním tohoto úspěšného modu pro všechny díly serie.

Žádné datum vydání zatím bohužel není stanoveno a autoři nechtějí prozradit ani orientační časový rámec. Ani se neví, jak velké si vlastně autoři kladou cíle. Nejlepší tak bude počkat a uvidíme, co šikovné komunitní ručičky vymyslí.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.