Chystá se nové Just Cause

Estimated read time 2 min read

Square Enix potichu oznámili nové Just Cause.

Možná jste žádné oficiální oznámení neviděli, ale věřte nám, když říkáme, že se již teď připravuje nové Just Cause. Square Enix to velmi oznámili ve své finanční zprávě. Dokument obsahuje detaily prodejů jednotlivých serií jako Deus Ex nebo Tomb Raider a dále pak prozrazuje trochu o tom, co se chystá do budoucna.

Prazident společnosti Yosuke Matsuda mluví hlavně o tom, že by rádi změnili své portfolio, aby odpovídalo nejnovějším požadavkům herního trhu. Do budoucna by proto chtěli obohatit své portfolio o nové hry, ale taky pokračovat ve svých již rozjetých seriích. Jednou z nich má být i serie Just Cause, pro kterou již teď připravují pokračování. Kromě toho by se však rádi trochu více zaměřili i na online hraní.

(zdroj: Square Enix)

To je pro fanoušky Just Cause určitě velmi dobrá zpráva, ovšem malá nejistota zůstává v tom, jestli právě i tato serie pujde online směrem. Oficiální podpora jako taková ve hře zatím moc nebyla, ikdyž funkcionality se dalo za jistých okolností dosáhnout. Ke hře se to ani moc nehodí, ale to se nejdřív říkalo i o GTA Online. To je ale jen spekulace a nové Just Cause nakonec může být zase čistě zábavou pro jednoho hráče. Jelikož však studio Avalanche momentálně pracuje na jiném titulu, není ani známo, jestli náhodou hru nepřebral někdo jiný.

Matsuda pak dále ujistil, že i přes své povídání o online hraní nemají v úmyslu vydělané peníze investovat do NFT a dalších blockchainových nápadů. Místo toho je raději investují na vývoj skutečně kvalitních her. Jak to ale ve skutečnosti dopadne si raději počkáme.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.