CD Projekt říká, že se žalobám bude bránit

Estimated read time 2 min read

Na studio byla podána už druhá žaloba.

Vydání Cyberpunku provází stále plno problémů. CD Projekt již potvrdil, že na ně byla podána už druhá žaloba, ale že se proti ní hodlají bránit. První žaloba již byla podána v prosinci a týkala se hlavně špatného stavu hry na konzolích starší generace.

Studio sice nepodalo žádné bližší detaily (ani o rozsahu žaloby), ale víme, že se jedná o velmi podobné téma, jako jsme viděli v prosinci. Investoři zkrátka stále nejsou spokojení s tím, jak studio „lživě“ prohlásilo, že hra pojede skvěle i na starších konzolích PlayStation a Xbox. Dále se přidávají i stížnosti, že kvůli bugům je hra někdy až nehratelná na momentálních systémech.

Na PC je to však úplně jiná pohádka. Hra dostala skvělá hodnocení hlavně díky svého rozsáhlého a propracovaného světa, který však tu a tam zkazí bugy. Vidíme tedy, že na konzolích hra úspěch moc neměla. Bylo to dokonce tak špatné, že Sony Cyberpunk 2077 odstranilo ze svého obchodu úplně.

Minulý týden vydal CD Projekt video, kde se Marcin Iwinski omlouvá za chyby, které při testování neodhalili. Jak se ale později ukázalo, zaměstnanci studia o těchto chybách věděli i v době, kdy bylo vydáno prohlášení, že hra je již perfektní a hotová. CD Projekt nakonec odložil plány na budoucí DLC a nyní se zaměřuje na opravu chyb.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours