CD Projekt Red chystá další vlnu propouštění

Estimated read time 2 min read

O práci přijde přibližně 100 lidí.

CD Projekt plánuje v následujících 7 měsících propustit přibližně stovku svých zaměstnanců. CEO Adam Kiciński řekl, že propouštění je nezbytné pro transformaci studia správným směrem.

Abychom splnili požadavky na ty nejleší hry, potřebujeme nejen ty nejlepší lidi, ale taky ty správné lidi. Myslím to tak, že máme tým, který je postav okolo potřeb projektu. Tým, který je agilní a efektivní. Právě teď si myslíme, že pokud chceme dále růst, můsíme se tohoto systému držet. Není lehké tohle říct, ale myslím, že teď je nás tady až moc. Máme zde spoustu talentovaných lidí, kteří dokončují své úkoly a na základě momentální situace už víme, že pro ně další příležitosti mít nebudeme.

Adam Kiciński
(zdroj: CD Projekt RED)

Kiciński dále uvedl, že propouštění nebude náhlé a všichni dostanou dostatečný čas na to, aby se změně přízpůsobili. Propuštěným zaměstnancům pak prý nabízí velmi dobrý odchodový balíček.

Novinky o propouštění přicházejí v zajímavou dobu. Rozšíření pro Cyberpunk 2077 je už za dveřmi a navíc CD Projekt pracuje hned na několika hrách ze světa Zaklínače. Také by navíc měli již teď pracovat na úplně nové hře. Je možné tohle všechno udržet při menším počtu zaměstnanců a nepřepracovat se?

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.