Bude mít někdy Mass Effect: Legendary Edition i multiplayer?

Estimated read time 2 min read

Vrátí se oblíbený co-op i v Legendary Edition?

Jeden z největších nedostatků nové Legendary Edition je v očích mnoha hráčů určitě absence multiplayeru. Co-op multiplayer třetího dílu byl totiž velmi zajímavým komponentem. Malý tým hráčů byl vyslán na misi, aby odolával vlnám nepřátel a plnil různorodé úkoly. Je to jeden z těch multiplayerů, na který velmi rád vzpomínám.

V BioWare se však rozhodlo, že multiplayer z Legendary Edition vyřadí úplně. Účelem této edice prý bylo zaměřit se více na singleplayer a dát hráčům to nejlepší. Za hrou více hráčů tak bohužel museli udělat tlustou čáru.

Naděje však ještě není ztracena. Mac Walters v rozhovoru pro CNet prozradil, že multiplayer ještě úplně neodepsali a čekají až na to, jak moc žádaný tento mod vlastně bude.

Chceme nejprve vidět, jak bude Legendary Edition přijata a jak velká bude poptávka po multiplayeru. Až poté se uvidí, jestli budeme mít schopnosti a prostředky na to, abychom dali fanouškům co chtějí.

Tato odpověď sice nepotvrzuje vůbec nic, ale je to lepší než rázné odmítnutí. Tajně proto doufám, že absence multiplayeru vzbudí vlnu zklamání a BioWare začne o přidání tohoto modu skutečně přemýšlet. Teď jen musíme počkat, jestli nadšení z této edice nevyšumí za pár týdnů.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.