Bethesda už plánuje Fallout 5

Ještě si však dlouho počkáme.

Fallout bude pokračovat! S tímto prohlášením přišel v rozhovoru Todd Howard. Konkrétně se jednalo o rozhovor pro IGN, kde byla Bethesda dotázána, jak to vypadá s budoucností serie Fallout. Bethesda byla totiž nedávno odkoupena Microsoftem, který vlastní i vývojáře Fallout: New Vegas. Naskytla se proto nová naděje, že se jednou opět dočkáme spolupráce, která vyplodila jeden z nejlepších Falloutů vůbec.

Raději se však moc neradujte, protože nového Falloutu se jen tak nedočkáme. Howard pouze prozradil, že serie rozhodně nekončí a už se pomalu vymýšlí způsoby, jak se postavit k vývoji nového dílu. Přiznal taky, že ve hře je i opětovné předání jinému studiu, ale nic ještě není rozhodnuto.

Vše, co zatím k novému Fallout vzniklo, je jedna stránka možných nápadů a inovací. To je ale vše, co se o hře ví. Podle Howarda se Bethesda ještě dalších několik let Falloutu naplno věnovat nebude. Zatím se prý všechno úsilí zaměřuje na Starfield a Elder Scrolls 6.

O Starfield už známe detailů docela dost a není tak moc těžké odhadnout, co vlastně máme čekat. Elder Scrolls je zatím záhadou. Někteří fanoušci si však myslí, že díky Starfield traileru odhalili lokaci Elder Scrolls 6. Tak uvidíme.