Bethesda už plánuje Fallout 5

Estimated read time 2 min read

Ještě si však dlouho počkáme.

Fallout bude pokračovat! S tímto prohlášením přišel v rozhovoru Todd Howard. Konkrétně se jednalo o rozhovor pro IGN, kde byla Bethesda dotázána, jak to vypadá s budoucností serie Fallout. Bethesda byla totiž nedávno odkoupena Microsoftem, který vlastní i vývojáře Fallout: New Vegas. Naskytla se proto nová naděje, že se jednou opět dočkáme spolupráce, která vyplodila jeden z nejlepších Falloutů vůbec.

Raději se však moc neradujte, protože nového Falloutu se jen tak nedočkáme. Howard pouze prozradil, že serie rozhodně nekončí a už se pomalu vymýšlí způsoby, jak se postavit k vývoji nového dílu. Přiznal taky, že ve hře je i opětovné předání jinému studiu, ale nic ještě není rozhodnuto.

Vše, co zatím k novému Fallout vzniklo, je jedna stránka možných nápadů a inovací. To je ale vše, co se o hře ví. Podle Howarda se Bethesda ještě dalších několik let Falloutu naplno věnovat nebude. Zatím se prý všechno úsilí zaměřuje na Starfield a Elder Scrolls 6.

O Starfield už známe detailů docela dost a není tak moc těžké odhadnout, co vlastně máme čekat. Elder Scrolls je zatím záhadou. Někteří fanoušci si však myslí, že díky Starfield traileru odhalili lokaci Elder Scrolls 6. Tak uvidíme.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.