Bandai Namco aktivně pracuje na obnově Dark Souls serverů

Estimated read time 2 min read

Situace okolo Dark Souls serverů je pořád nejasná.

Před několika dny jsme zde psali o velmi podivné situaci s Dark Souls servery na PC. Hry jsou offline již od ledna tohoto roku, kdy se přišlo na to, že je na nich obrovská bezpečnostní díra. Hned potom však následovalo vydání velkolepé hry Elden Ring.

Je proto vcelku samozřejmé, že vývojáři nyní zaměřují svou pozornost někde trochu jinde. Kvůli toho ale všechny Dark Souls, které někteří považují za velmi důležité hry předchozí dekády, jsou offline. Bandai Namco přitom stále odmítá odpověďet, jak to bude do budoucna.

Hráči již začínají být ze situace dost nervózní. Uživatel Redditu Relevant_Heart_1751 však přišel s dobrou zprávou. Sám prý vydavatele kontaktoval a taky dostal odpověď:

Rád vám oznamuji, že vývojáři aktivně pracují na vyřešení tohoto problému a obnovení Dark Souls serverů na PC co nejdříve. Prozatím nemáme žádné informace o tom, kdy něco takového můžeme očekávat.

zákaznická podpora Bandai Namco

Za poslední dobu je tohle jediné sdělení, kterého se můžeme ohledně serverů chytit. Žádné informace o tom, proč se o problému tak dloho mlčí, bohužel zatím nemáme. Je pochopitelné, že Elden Ring nyní zabere spoustu práce. Elden Ring však staví na úspěchu všech předchozích her a je proto docela smutné, že se těmto hrám nedostává patřičného respektu.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.