Autor Undertale vydal záhadnou novou hru.

Estimated read time 2 min read

Stále není jisté, o co se tady vlastně jedná.

Znáte Undertale? Hra vydaná v roce 2015 byla jedním z největších překvapení toho roku. Teď se však zdá, že kolem hry zase začíná být živo. Dříve tento týden se na autorově Twitteru začaly objevovat velmi zajímavé zprávy. To vzbudilo velkou vlnu spekulací mezi fanoušky této hry.

No a teď se věci zamotaly ještě mnohem víc! Toby Fox (autor Undertale) vydal novou hru s názvem Deltarune. Hra je již nyní k dispozici a můžete si ji zdarma stáhnout! Velká spousta lidí na internetu poznamenává, že se tento nový kousek hraje až moc podobně, jako originální hra. Když se prokoušete velmi podivným intrem, dostáváte se do světa velmi podobného Undertale.

O co přesně se jedná je zatím záhadou. Někteří tvrdí, že jde o jakousi ochutnávku mnohem většího projektu. Čeká nás tedy další plnohodnotný díl Undertale?

Ale pozor! Ještě než začnete stahovat, je tady jeden velký háček. Určitě by nebylo dobré tuto informaci jen tak opomenout. Někteří lidé tvrdí, že hra je ve skutečnosti jakýsi druh malware, který poškodí váš počítat. K tomuto tvrzení se přiklání stále víc a víc lidí. Je možné, že by autor chtěl zneužít své velké fanouškovské základny? Tato informace není oficiální a může se ukázat jako nepravdivá. Každopádně stahujte s rozvahou.

O hře zatím není známo moc informací. Pokud na povrch vyplave něco nového, určitě se o to s vámi podělíme.

EDIT: Některé zdroje uvádějí, že se jedná o první epizodu nové hry, kterou autor zpřístupnil zdarma.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.