Assassin’s Creed: Syndicate zdarma na Epic Games Store!

Estimated read time 2 min read

Kingdom Come: Deliverance vystřídá Assassin’s Creed: Syndicate.

Epic Games Store se poslední dobou pyšní pořádnou nabídkou her zdarma. Nejsou to totiž jen nějaké levné nesmysly za pár korun, ale většinou docela dobré tituly. Minulý týden jsme si mohli zdarma stáhnout Kingdom Come: Deliverance a Aztez. Trochu později tento týden se dočkáme dalších dvou her a opět to bude stát za to. Od 20. do 27. února (datum bylo o den posunuto!) si budete moci stáhnout zdarma Assassin’s Creed: Syndicate a Faeria.

Co se týče Assassin’s Creed, díl Syndicate byl docela povedeným kouskem ve srovnání s jeho předchůdcem – Unity. Syndicate se odehrává v Londýně, kde hrajete rovnou za dvě postavy. Je to také poslední díl ve starém Assassin’s Creed formátu. Ubisoft poté z dalších dílů udělal spíše grindovací RPG. Není to sice jeden z nejlepších dílů (popravdě spíše jeden z těch horších), ale alespoň prostředí je hezké.

Druhá hra, Faeria, zas tak velké překvapení nebylo. Už na začátku února jsme věděli, že se v této době hry dočkáme. Autoři ji popisují jako velmi unikátní hru s živou hrací plochou a jako „jedinou karetní hru, kde můžete získat všech 300 karet během 50 hodin.“

Pokud tedy nemáte co hrát, možná vám tyto dvě hry trochu zpříjemní týden.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.