Amnesia: The Bunker se odkládá na květen

Estimated read time 2 min read

Frictional Games potřebují dva měsíce navíc.

Amnesia: The Bunker je čtvrtým titulem z hororové serie od Frictional Games a od ostatních her se bude trochu lišit. To stejné se sice dalo říct i o Amnesia: Rebirth z roku 2020, ale tentokrát bude mít hráč v ruce dokonce zbraň! To je velká odbočka od zaběhnuté hry na kočku a myš, kterou tyto tituly proslavily.

Střelná zbraň však není jedinou novinkou. Vývojáři rovněž slibují semi-open world, což je v těchto titulech také novinkou. Zaměřují se prý více na dynamický systém a stealth než na scriptované lekačky.

(zdroj: Frictional Games)

Hra měla původně vyjít už v březnu tohoto roku, ale vývojáři datum nyní o dva měsíce posunuli. Říkají, že měli velmi těžkou zimu plnou nemocných zaměstnanců, což vývoj značně ovlivnilo. Frictional Games jsou totiž poměrně malé studio a jen pár nemocných zaměstnanců může vývoj hodně zpomalit.

Je pro nás velmi důležité, abychom hře neudělali ostudu. Nechceme vůbec nic uspěchat. Celý tým pracuje velmi tvrdě na tom, aby Amnesia: The Bunker byla co nejlepší. I těchto pár týdnů navíc udělá obrovský rozdíl.

Frictional Games

Amnesia: The Bunker nově vychází 16. května na Steam, EGS a GOG.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.