Alan Wake 2 se ukazuje v novém videu!

Estimated read time 2 min read

Tentokrát se zaměřuje přímo na hlavního hrdinu!

Většina informací o novém dílu hry Alan Wake se točila okolo nové hratelné agentky FBI. Už jsme proto začali mít strach, že samotný Alan Wake nebude mít ve hře tolik prostoru. Díky nového videa níže však víme, že tomu tak nebude. Gamescom totiž ukázal, že samotný hlavní hrdina má stále co nabídnout.

Jak si možná pamatujete z předchozího dílu, Alan je momentálně uvězněn na místě, kde si jen tak na dovolenou asi nezajedete. Temné místo však tentokrát nabere podobu spíše podivné verze New Yorku, protože přesně z něj Alan pochází a také se v něm odehrává děj jeho knih.

Již zmíněný trailer ukazuje, že Temné místo je skutečně šílené a Alan by se z něj rád dostal co nejdříve. Navíc jsme také mohli zaslechnout, že Alan má v reálném světě dvojníka. Možná se tak dočkáme i toho, že se Remedy vrátí k titulu Alan Wake’s American Nightmare.

Po technické a grafické stránce hra také působí velmi dobře. Možná za to může také spolupráce s Nvidií, díky které využijeme technologie jako ray tracing nebo DLSS 3.5 úplně na maximum.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.