Vývojáři The Callisto Protocol jsou stále v mínusu

Estimated read time 2 min read

Od tvůrců velmi oblíbené hry Dead Space se bohužel čekalo něco víc. Tak by se asi dal shrnout jejich nejnovější titul The Callisto Protocol. A myslím, že i oni samotní čekali něco víc. Velmi slabé prodeje však způsobily, že se vývoj hry ještě stále nezaplatil.

Společnost Krafton utopila na vývoji hry něco kolem 160 milionů dolarů. A zdá se, že tyto peníze se jim v blízké době všechny rozhodně nevrátí. Podle dostupných informací se neprodala ani polovina toho, co vedení firmy Krafton očekávalo. Nezbylo jim proto nic jiného, než snížit svá očekávání.

(zdroj: Striking Distance Studios)

Vše se pokazilo už v samotný den vydání, kdy téměř všichni PC hráči měli problémy s výkonem a verze na Xbox zase působila nedodělaně. To potom stačilo k tomu, aby hráči hru zavalili negativním nebo alespoň smíšeným hodnocením na Steamu.

Poslední nadějí na záchranu mají být dodatečné režimy Hardcore nebo New Game Plus a samozřejmě DLC, které je plánováno někdy v létě. Dodatečný příběhový obsah by měl hráčům vynahradit ten strašně krátký herní čas základní hry.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.