Valve plánuje nové zbraně pro Counter-Strike 2

Estimated read time 2 min read

Counter-Strike 2 je přímým pokračováním legendární PC hry. Plného vydání jsme se dočkali 27. září tohoto roku po přibližně 6 měsících testování. Jaká je ale nyní budoucnost této hry? Bude Valve zase vydávat jen nové bedny a nic zajímavého už nepředstaví? Na takové otázky se Valve zeptal server PC Gamer.

Jednou z nejdiskutovanějších otázek jsou nové zbraně. I na to Valve dokázalo najít odpověď. Ano – vývojáři skutečně plánují nové zbraně do hry přidat. Zatím se ještě neví jaké, ale po správné analýze prý jistě dojdou k závěru, ve které kategorii je potřeba nějakou tu zbraň opět představit.

(zdroj: Valve)

To je určitě dobrá zpráva. Nové zbraně vždy dokáží metu trochu změnit. Někdy se to ale tak úplně nepovede. Jistě si vzpomínáte, když Valve představilo do hry R8 revolver. Zbraň byla tehdy až moc silná a většina zápasů se proměnila doslova ve western. O pár dní později Valve svou chybu napravilo a R8 upravilo do zamýšlené podoby. Z toho si taky vzali ponaučení, že je potřeba zbraně postupně nejprve otestovat. Na druhou stranu je však přidání R8 revolveru pro spoustu hráčů velmi zábavnou vzpomínkou.

Všechny zbraně ale nedopadly tak špatně. Jednou z nejzajímavějších novinek je určitě Zeus x27, který si hráči oblíbili spíše jako takový vtípek a alternativu nože do zad nepřítele. Není sice tak jednoduché s ním někoho zabít, ale když se to povede, je to paráda.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.