Valorant přidal do nových skinů easter egg na CS:GO

Estimated read time 2 min read

Hráči mají velmi malou šanci, že se nový motýlek změní na jednu z oblíbených variant z CS:GO.

Valorant je free-to-play a Riot proto dává velkou pozornost právě kosmetických položkám, které vývojářům generují největší zisky. Nejnovějším balíčkem skinů je nyní Black Market bundle, který hráče rozdělil na dva tábory.

Hodně lidí Riot kritizuje s tím, že skiny vypadají jako kompletní vykrádačka konkurenčního CS:GO od Valve. Možná na tom něco doopravdy bude, protože jak se zdá, podobnost si uvědomuje i samotný Riot. Do této kolekce totiž přidali zajímavý easter egg, který naprosto jasně poukazuje na podobnost s CS:GO.

Jako jeden z prvních o této zajímavosti informoval tvůrce Flexinja. Všiml si totiž, že motýlek, který v tomto balíčku je, občas změní barvy na trochu jinou variantu. Konkrétně jde o varianty Fade, Blue Gem a údajně i Tigertooth. Varianta se má objevit náhodně na začátku kola a zůstat až do jeho konce. Potom se skin změní zpátky.

Nikdo přesně neví, jak tento easter egg replikovat. Zdá se proto, že žádný trik v tom není a jde čistě jen o náhodu. Někteří variantu dostali po 50 kolech zkoušení a jiným to trvalo až 600 pokusů. Pokud se vám to tedy taky povedlo, můžete se počítat mezi ty šťastné.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.