Tvůrci Amnesie pracují na další záhadné hře

Estimated read time 2 min read

Co to roste na oficiální stránce Frictional Games?

Pokud se u her rádi bojíte, určitě jste slyšeli o hrách SOMA a Amnesia. Frictional Games teď už přes týden kousek po kousku odhalují svůj nový projekt. Zatím vlastně nevíme vůbec nic. Na stránce Next Frictional Game se ale odehrává zajímavá věc – v centru roste a pomalu pulzuje nějaká…věc…

Frictional na sociálních sítích neprozrazuje vůbec nic a proto se jediným vodítkem stává právě jejich oficiální stránka. Na této stránce odhalují své nové hry už od dob Penumbry.

Nejprve se novinka na stránce jevila jako malý pulzující neuron. Od té doby se ale rozvinula spíše v nějakou malou buňku. Je docela možné, že na stránce pomaličku roste nějaká příšera. Od hororové hry ale očekáváte, že se příšery schovávají ve stínech a vyčkávají na tu nejlepší příležitost. Frictional se této taktiky samozřejmě drží a proto pochybuju, že by nám novou příšeru odhalili přímo.

Vývoj neuronu na malou buňku trval docela dlouho. Raději bych tedy moc nejásal, protože na něco pořádného si asi ještě budeme muset počkat. SOMA vyšla už v roce 2015 takže na čekání už jsme naštěstí zvyklí.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.