Titanfall 2 nabírá druhý dech

Estimated read time 2 min read

Díky Steamu se Titanfall 2 opět probouzí!

EA znovu vydává další vlnu svých her na Steamu a hráči už tak ani nemusí zapínat Origin. Na Steamu se objevilo třeba The Sims 4 a Dragon Age: Inquisition. Vypadá to, že hráči ale sáhli po úplně jiné hře – Titanfall 2!

Titanfall 2 vyšel v roce 2016. Vývojáři se tehdy hodně naučili z prvního Titanfall a v druhém díle tak vše napravili. Hráči nebyli rozděleni žádným season passem, nebyl potřeba grind a všichni si mohli hrát podle sebe.

Multiplayerový mod zaujme především důrazem na skvělý movement, vystřelovacím hákem a obrovskými titány. Za zmíňku určitě stojí i singleplayer, který se také velmi povedl. Pokud naše články čtete častěji, určitě víte, že na serii Titanfall nedám dopustit. I po tak dlouhé době si stále myslím, že se jedná o jednu z nejlepších stříleček, kterou si do dnešního dne můžete zahrát.

Když je ale hra tak skvělá, proč nakonec neměla tak velký úspěch? Zde je na vině EA. Hru totiž protlačili v době, kdy vycházel nový Battlefiled a Call of Duty. Tyto hry na sebe bohužel strhly veškerou pozornost a na Titanfall tak nezůstalo moc místa.

Titanfall ale určitě neumřel. Hru stále hraje poměrně velké množství hráčů. To je ale zároveň problém. Hra bohužel nedokázala přitáhnout nové hráče a tak zůstali jen ti, kdo Titanfall 2 znají do každého detailu. Nováčci se tak můžou občas cítit až moc nezkušeně.

Steam vydání však tuto situaci změnilo. Do hry konečně dorazila nová vlna hráčů a Titanfall 2 se tak stal nejprodávanější hrou.

Doufám, že tato nová vlna hráčů ukáže Respawnu, že Titanfall pořád ještě nepatří do starého železa a další díl není úplně špatný nápad. Vince Zampella sice řekl, že s Titanfallem stále počítají, ale na sequelu se bohužel zatím nepracuje.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.