Star Wars Jedi: Fallen Order – VYBER SI!

Estimated read time 2 min read

Každého fanouška milované ságy George Lucase zaujme každá žhavá zpráva. Tentokrát tu máme vážně skvělou novinku o připravované hře Star Wars Jedi: Fallen Order, která Vám – hráčům dá možnosti volby, jakým směrem se vydáte.

Vývojaři na nás myslí, alespoň tedy na nás konzolisty. EA Games a Respawn nám dává na výběr si za rytíře Jedi zahrát buď ve výsoké kvalitě nebo dáte přednost výkonu. Možnost volby bude pouze pro majitele PS4 Pro nebo Xbox One X.

Pokud se rozhodneme pro výkon, zahrajeme si hru v režimu 60FPS s dosud nedefinovanými vizualními výhodami.

Každá mince má dvě strany, když upřednostnímé kvalitu – omezí nám snímkovou rychlost na 30 snímků za sekundu.

Vše potvrdil portál We Got This Covered na nedávné události s tématem náhledu Star Wars Jedi: Fallen Order, kde byla hra představena pouza na PC, nikoliv na konzolích. Producent Respawnu Paul Hatfield uvedl, že režim výkonu sice bude zaměřený na 60 FPS, ale né vždy dosáhne nejvyšší hranice.

Není divu, že nové Star Wars nabízí tyto dvě možnosti – loňský God of War nabídl režim výkonu, který zvýšil snímkovou frekvenci hry a režim rozlišení, který naostřil 4K. Jsem toho názoru, že tato volba či krok vývojářů přinese jen kladné ohlasy a obě možnosti volby si najdou své hráče.

Star Wars Jedi: Fallen Order si můžete předobjednat před datem vydání 15. listopadu.

Zdroj: gamesradar.com a wegotthiscovered.com

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.