PC case Zalman Z1 Neo pravidelně obsazuje přední místa v prodejích.

Estimated read time 2 min read

Počítačová skříň Zalman Z1 Neo byla na český trh uvedena již koncem roku 2015. Od té doby si získala tisíce spokojených uživatelů především díky příznivému poměru cena výkon. Celkem bylo na českém a slovenském trhu prodáno více než dvacet tisíc kusů. Zalman Z1 Neo patří mezi vůbec nejprodávanější skříně. Aktuálně si drží první případně přední pozice na několika nejvýznamnějších online obchodech jak v Česku tak na Slovensku.

Oblíbený model počítačové skříně Zalman Z1 Neo si získal tisíce spokojených uživatelů nejen díky příznivé ceně, ale i elegantnímu černému designu s atraktivním modrým podsvícením a v neposlední řadě díky velkému množství vychytávek. Skříň vyhovuje i požadavkům náročnějších uživatelů, kteří si chtějí postavit výkonný herní počítač.

Zalman Z1 Neo má dostatek prostoru pro základní desky formátu ATX nebo micro ATX, dále pro ATX zdroj a grafickou kartu až do 375 mm. Skříň je vybavena třemi 120mm ventilátory. Dva jsou umístěny v přední a jeden v zadní části skříně. Ventilátory zajišťují optimální cirkulaci vzduchu. Přední ventilátory jsou modře podsvícené, čímž dodávají skříni elegantní vzhled. Na přední straně skříně jsou k dispozici dva USB porty 2.0, jeden USB port 3.0 a dva 3,5mm jack konektory pro sluchátka a mikrofon. Skříň je vybavena prachovými filtry. Průhledná bočnice umožňuje zvědavým očím nahlédnout dovnitř skříně a představit použitý hardware.

Zalman Z1 Neo patří do kategorie skříní Midi Tower. Rozměry jsou 203 × 445 × 464 mm.

Cena a dostupnost
Počítačová skříň Zalman Z1 Neo je prodávána prostřednictvím internetových obchodů a vybraných prodejců. Ceny začínají již na 769 Kč včetně DPH respektive 36 EUR.

Další články:

Další články autora: