Overwatch čeká docela zásadní update

Estimated read time 2 min read

V Overwatch se chystají velké změny!

Před pár dny vývojáři Blizzardu oznámili, že do Overwatch chystají opravdu velký update. Do hry přidávají Role Queue systém a s ním taky 2-2-2 lock. Místo volného rozhodování mezi hrdiny budou hráči nuceni sestavit svůj tým ze dvou tanků, dvou supportů a dvou DPS hrdinů.

Momentálně máte na výběr hrdiny pouze 40 vteřin před začátkem zápasu. Všichni si vybírají své hrdiny a ostatní musí na jejich volbu reagovat. Je docela běžné, že hráči cítí napětí, zklamání a někdy i nepřátelské chování, když skládají tým dohromady. Role Queue jsme navrhli tak, aby se tento proces zjednodušil. Povede to k lepším a férovějším hrám, kde si hráči předem stanoví, jakou roli by chtěli v týmu plnit.

Blizzard

Role Queue zajišťuje, že si nevybíráte hrdinu těsně před zápasem, ale ještě před samotným vyhledáváním si určíte, jakou roli chcete hrát (tank, support, DPS). Po nalezení zápasu si budete moct vybrat pouze hrdinu z vaší zvolené kategorie.

Hrdiny samozřejmě můžete během hraní měnit, ale pořád jen ve své kategorii. Když jste Mercy, můžete se změnit třeba na Moiru nebo Zenyattu. Nemůžete se ale změnit třeba na Roadhoga nebo Genjiho.

2-2-2 lock je jedna z nejžádanějších novinek v Overwatch. S tímto updatem se taky někteří hrdinové lehce změní. Třeba docela kontroverzní Brigitte bude nyní větší healer a menší damage.

Tohle je asi ten největší update od doby, co Blizzard zakázali, aby v jednom týmu byli dva stejní hrdinové.

Update by měl přijít někdy začátkem září. Testovat by se měl v posledních dvou srpnových týdnech.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.