Originální Titanfall se náhodně objevil na Steamu!

Estimated read time 2 min read

Už i první Titanfall přiletěl na Steam.

První díl Titanfallu má už navždy místo v mém srdci. Jedná se o velmi revoluční hru, která byla bohužel dosti opomenuta. O to větší překvapení bylo, když se Titanfall znenadání objevil i na Steamu.

Absence hry na Steamu byla jednou z jeho největších vad. Myslím, že kdyby Titanfall vyšel tehdy i na Steamu, mohli jsme se dnes dívat na úplně jiná čísla. Tak tomu bylo bohužel v roce 2014, kdy Electronic Arts velmi silně tlačili na svůj Origin. Pokud jste si chtěli jejich hru zahrát, Orign byl zkrátka nutnost. Origin sice není úplně špatný, ale Steam je stále dominantní součástí herního marketu a hrám bez něj se bohužel tak dobře nedaří.

Tuto svou mentalitu naštěstí Electronic Arts trochu přehodnotili a od té doby začali své hry postupně zpřístupňovat i na Steamu. A před dvěma dny se do tohoto seznamu přidal i Titanfall! Titanfall Deluxe Edition je momentálně ve velké 60% slevě. Hru si tak pořídíte asi za 10 euro, což není vůbec špatné. Akce potrvá až do 15. listopadu.

Musíte však mít na paměti, že první Titanfall je pouze multiplayerovou hrou a její aktivita tak záleží na počtu aktivních hráčů. Vzhledem ke svému věku se trochu bojím, že první díl už toho moc nenabídne. Většina hráčů se přesunula do dílu druhého. Ten už naštěstí nabízí i naprosto skvělý singleplayer. I druhý díl je samozřejmě ve slevě a to už byste si opravdu neměli nechat ujít!

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.