Nové gameplay záběry z chystané Avengers hry

Estimated read time 2 min read

Něco tady prostě nehraje…

Vývojáři Marvel’s Avengers nám slibovali nové gameplay záběry už hodně dlouho. Teď jsme se konečně dočkali…

Jsem jediný, kdo z nich má takový divný pocit? Hra samotná nevypadá špatně a skoro 20 minut záběrů je docela dobrá ochutnávka. Co se mi ale tak úplně nelíbí je dabing. Nějak se to prostě nehodí.

Video bylo do světa vypuštěno včera na Gamescomu. Někteří vyvolení se na tyto záběry mohli podívat už na Comic-Conu v San Diegu. Z něj taky uniklo pár částí tohoto videa.

Všechno se to spojilo dohromady v tomto 20 minutovém videu. Hraní za postavy vypadá celkem plynule a zábavně. Pořád mi ale svítí ta otravná kontrolka v hlavně, která říká, že tady prostě něco nesedí.

Už na první pohled (nebo spíš poslech) se vám nebude líbit dabing. Nechci říct, že je špatný, ale k postavám nesedí. Už jsme si prostě zvykli na hlasy jednotlivých hrdinů. Dát do hry jiné dabéry je hodně nebezpečný hazard. Nejednoho hráče by to mohlo odradit. Pak je tu taky problém s všeobecným audiem. Někdy to zní, jako by hlasy hrdinů vlastně vůbec nebyly ve hře.

Nechci být ale jen negativní. Hra vypadá docela zajímavě. Najdeme zde plno nových kaskadérských kousků, které se na televizi asi jen tak nedostanou. A ten pocit, že ovládáte Thora nebo Hulka má určitě své kouzlo.

Marvel’s Avengers vychází 15. května 2020.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.