Nová zbraň v PUBG a 20 000 BP pro všechny zdarma!

Estimated read time 2 min read

Nezapomeňte si vyzvednou své penízky zdarma!

Tento týden se nám v PUBG objevevilo hned několik zajímavých věcí, pojďme tedy rovnou na to.

Nejnovější PC update #23 přidal do hry novou zbraň, upravil viditelnost modré zóny a všem hráčům dal kompenzaci za problémy s připojením.

Do zbraňového arzenálu PUBG byl přidán Skorpion. Tento malý zabiják je k dostání na všech mapách i treninkové zóně. Podporuje single fire i auto fire, střílí náboje 9mm a jeho kapacita je 20 kulek – se zvětšeným zásobníkem 40. Attachmentů podporuje taky docela dost. Nasadíme na něj red dot sight, tlumič, vertical foregrip, half grip, light grip a laser sight.

Úpravy se dočkala i modrá zóna. Aby přes ni šlo lépe vidět, byla lehce upravena její viditelnost.  Hráči si stěžovali, že na určitých mapách za určitých podmínek bylo velmi těžké přes modrou zónu něco zahlédnout.

Další věc se týká nedávných problémů s připojením. PUBG Corp přikládá stabilitě své hry opravdu velkou prioritu, nicméně nedávno se to docela vymklo z rukou a některí hráči měli velké problémy s připojením. Začalo to klasickou údržbou, která měla trvat asi 3 hodiny. Servery byly přeinstalovány ale velké množství lidí nemohli ani poté zapnout matchmaking. Zobrazovala se pouze zpráva „Network Lag Detected.“

Jako omluvu za tyto problémy si nyní každý hráč může vyzvednou svou kompenzaci. Dostanete 20 000 BP a „Black Beanie with Headphones.“ Tato nabídka trvá pouze do 23. října, takže není na co čekat!

Až dorazí očekávaný Halloween event, nějaké to BP se určitě bude hodit.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.