Nová stránka pro vás dešifruje odpalovací kódy z Fallout 76

Estimated read time 2 min read

Jeden šikovný hráč našel zkratku, jak dešifrovat odpalovací kódy.

Získat odpalovací kódy ve Fallout 76 není nic lehkého. Celý systém je složitý a náročný na čas. Někteří hráči si však již nyní našli mazanou zkratku. Touto zkratkou je stránka NukaCrypt, vytvořená jedním z hráčů. NukaCrypt vás nechá zadat klíčové slovo, kombinaci čísel s písmeny a vyplivne na vás možný odpalovací kód.

Kódy ve Fallout 76 se dešifrují pomocí speciálního klíčového slova, které se mění každý týden. Písmena tohoto slova jsou odhalována jedno po druhém v bunkru Enclave. NukaCrypt dokáže „uhodnout“ možnou kombinaci i s neúplným klíčovým slovem.

Samotnou bombu odpálit však stále není jednoduchý proces, protože je potřeba jednorázová karta. Pokud vám tedy NukaCrypt dá 5 kódů, budete potřebovat 5 karet, abyste mohli vyzkoušet každý z nich. Sesbírat tyto karty taky není nic jednoduchého. Musíte vysledovat cargobota a sestřelit jej z nebe. Dále se taky musíte vypořádat s jeho eskortou. NukaCrypt je tedy dobrý pomocník, stále je však potřeba dělat hodně práce.

Odpálit bombu není jenom dobrá podívaná. Výbuch může spawnout velmi silného a vzácného bosse, který má u sebe extrémně vzácný loot a materiál.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.