PC Game of the Year vyhrála Subnautica!

Estimated read time 2 min read

Jak dopadl souboj mezi Fortnite a Red Dead Redemption 2?

Na Golden Joystick Awards se tento rok rozhodlo, že Subnautica, podmořská survival hra s prvky hororu, se stala PC Game of the Year! Mě osobně tato zpráva velice těší. Kdo tedy Subnauticu ještě nezná, určitě se nebojte ji vyzkoušet. Momentálně jde asi o jednu z nejlepších survival her a navíc za velmi přijatelnout cenu. Při svém vývoji samozřejmě zaznamenala několik technických problémů, ale mimo to se jedná o naprosto krásnou hru plnou překvapení (a děsivých monster v hlubinách). Subnautica se mimo jiné dostala i na vrchol našeho žepříčku TOP 10 letních her.

Další velké ocenění dostala hra Cyberpunk 2077 od CD Projekt. Konkrétně jde o nejočekávanější hru. Snad tedy hra naplní svá očekávání.

Zajímavá soutěž se konana na poli „not-on-PC.“ Všichni snad očekávali na tomto poli jasného vítěze – Red Dead Redemption 2. Pokud jste patřili mezi ně, možná vás výsledek trochu překpaví. Co se totiž týče her mimo PC, Fortnite se v žebříčku umístilo mnohem výš, než právě RDR2. Nedělejme z toho však drama. Fortnite je stále velmi oblíbená hra, která pohltila doslova celý svět.

Ve zkratce, se všemi vítězi většinou souhlasím. Svá místa si všichni zaslouží. Určitě se ale nebojte napsat svůj názor do komentářů, moc rád si jej přečtu.

Jestli vás zajímá kompletní list výherců, připravil jsem ho pro vás na další stránce.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.