Nová South Park hra vyjde už v roce 2024!

Estimated read time 2 min read

Tentokrát však nejde o RPG.

THQ Nordic na své digitální konferenci odhalili úplně novou South Park hru s názvem Snow Day. Mělo by jít o co-op hru pro 4 hráče, kde si užijeme volný den plný sněhu.

Mladší generace už moc sněžných dní ani nezná a proto mi dovolte krátce vysvětlit, co takový „Snow Day“ vlastně představuje. Jde o speciální den, kdy napadne tolik sněhu, že se škola zruší a děti si místo toho mohou užít svůj volný den jak jen chtějí. To je dnes už spíše nostalgie, která se asi jen tak opakovat nebude.

Nějak tak by se tedy dal shrnout nový South Park, kde nebude chybět Cartman, Stan, Kyle, ani Kenny. Pořád se ale jedná o South Park a můžete si tak všimnout, že z nebe padají meteority a zemi zřejmě ovládají mimozemšťané a chtějí vyvraždit veškerou populaci dětí.

Nejedná se tak o typický „snow day“, ale myslím, že to od South Parku ani nikdo nečeká. Taky se zdá, že vývojáři udělali velký krok jiným směrem od předchozích dílů The Stick of Truth a The Fractured But Whole. Obě jsou překvapivě dobrá turn-based RPG.

Žádné další informace však v tuto chvíli nemáme a budeme si muset počkat. Nová South Park hra by měla vyjít někdy v roce 2024.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.