Nejlepší herní aprílové vtipy roku 2020

Estimated read time 2 min read

Konečně máme za sebou ten den, kdy si doslova žádnou novinkou nemůžeme být jistí. I tak se ale některým vývojářům povedlo své fanoušky pěkně napálit nebo alespoň rozesmát.

Totally Accurate Battle Simulator Bug DLC

Bugy jsou někdy prostě nedílnou součástí her. Landfall si tuto skutečnost plně uvědomují a do své hry tak přidali 11 nových bugů. Ale to ještě není všechno! Pokud je ve hře chcete, musíte si za ně zaplatit. Výdělek šel naštěstí na doborou věc. To však platilo hlavně 1. dubna, dnes už by měla být dostupná i verze zdarma.

Space Thunder

War Thunder je free-to-play bojová hra – tanky, obrněná vozidla a hlavně letadla. Space Thunder je tedy War Thunder akorát ve vesmíru! Pokud jste tímto nápadem byli nadšení, mám pro vás dobrou zprávu – hra je dostupná do 6. dubna.

Z Pong se stalo RPG

Tak tohle byl opravdu velmi povedený „vtip.“ Trik je však v tom, že hráči si hned mysleli, že se jedná pouze o žert. Ve skutečnosti pak zjistili, že jde o opravdu reálnou hru!

Kočky v Guild Wars 2

Pokud se tento týden přihlásíte do Guild Wars 2, dostanete podivnou zprávu od Krále Všech Koček a s ní i záhadný lektvar. Pokud jej vypijete, začnou se všude kolem vás spawnovat kočky.

Obrovské oči v Overwatch

Všichni víme, že s velkýma skákajícíma očima je všechno prostě hned lepší.

Sníh v RDR2 a GTA Online

Není to vlastně ani tak vtipné, ale spíš trochu divné. Hráči v GTA Online navíc mohou sníh brát do ruk a házet s ním po ostatních. Pořádná koulovačka může začít!

Nové Crysis

Už je to dlouho, co jsme zažili vydání nové Crysis hry. Některým fanouškům se tak na chvíli zastavil dech, když se na stránce crysis.com objevil nový obrázek. HTML kód však odhalil, že se jedná pouze o vtip.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.