Nečekaným hitem Hot Tub kategorie jsou tyto roztomilé vydry!

Estimated read time 2 min read

Tohle si nesmíte nechat ujít!

Jako odpověď na nedávná nedorozumění zavedl Twitch novou kategorii Pools, Hut Tubs, and Beaches. Na toto místo se mohou uchýlit všichni streameři, kteří pro pár zhlédnutí navíc vymění pohodlí herního křesla za nafukovací bazének. Myslel jsem si, že tato kategorie bude dalším zatraceným místem, na kterém nepujde najít nic dobrého. Musím však uznat, že jsem se mýlil.

V nové kategorii se vynořily nečekané hvězdy – trojice velmi roztomilých vyder. Jedná se o stream ze záchranné stanice ve Vancouveru, kde se diváci mohou dívat, jak vydry odpočívají, hrají si s hračkami nebo si užívají svačinu. Stream přitom není novinkou, byl pouze ztracen v kategorii Travel & Outdoors.

Musím přiznat, že když se začaly vynořovat první hot tub streamy, myslel jsem si, že lidstvo je už navždy zapovězeno. Tento stream mi však dodal novou naději a já od něj nemohu odtrhnout oči. Jsem rád, že tato nová kategorie přinesla i něco dobrého.

Vydry jsou momentálně třetím nejsledovanějším streamem v kategorii Pools, Hut Tubs, and Beaches. Doufám, že stream ještě nějakou dobu poběží a dostane se mu ještě větší pozornosti!

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.