Na CD Projekt se kvůli Cyberpunku možná chystá žaloba

Estimated read time 2 min read

A to jsme si mysleli, že nic horšího už nepřijde.

Pokud jste zvědaví, jak velký dopad má problémové vydání Cyberpunku, mohlo by vás zajímat, že se do pátrání pustil už i New York Times. Ve svém článku vysvětlují, že Cyberpunk měl být největší hrou roku a co vše se vlastně pokazilo.

Všichni už víme, že Cyberpunk 2077 na tom není momentálně moc dobře. Hra je prolezlá chybami, postavy fungují na velmi pochybném AI a na starších konzolích si ji pomalu ani nezahrajete. Otázkou tedy je, jestli tento 8 let dlouhý hype hře spíše neuškodil.

Podle New Yrok Times se nad Varšavou stahují mračna. Právníci už prý prověřují situaci a chystají hromadnou žalobu. Zdrojem této informace je Mikołaj Orzechowski, jeden z investorů v CDPR. Ten v postu napsal, že zkoumají, jestli CD Projekt nepodal hráčům falešnou informaci za účelem finančního obohacení.

A jak se ukázalo, na hromadnou žalobu myslí i jiní investoři. Já bych tak daleko sice nešel, ale musím uznat, že v dnešní době se stalo vydávání her až moc častým jevem. Pokud se s tím nebude nic dělat, je taky možné, že za chvíli budeme platit plné ceny za nedokončené hry. CD Projekt je však velmi dobrou společností a pevně věřím, že všechny chyby ze hry postupně zmizí.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.