Model s označením 800 završuje produktovou řadu herních skříní Genesis Titan

Estimated read time 3 min read

Novinkou v produktové řadě PC skříní Genesis je Titan 800, který aktuálně tuto produktovou řadu završuje. Vytvoření prostorné, funkční a odolné počítačové skříně v atraktivním designu, která zároveň zaručí efektivní chlazení, je velkou výzvou. Genesis výzvu přijal a vytvořil atraktivní, ale přitom efektivní herní skříň s prostorným vnitřkem, ve které můžete uvěznit i své hardwarové monstrum a probudit jej stiskem jediného tlačítka. Skříň je vybavená bočnicí s průhledným oknem a čtyřmi 120mm ventilátory s barevným podsvícením.

Herní design
Již v základní výbavě uživatel dostává skříň se čtyřmi ventilátory: dva jsou nainstalovány vpředu na průhledném akrylovém panelu, jeden vzadu a jeden ve vrchní části skříně. Každý z ventilátorů je vybaven 33 LED diodami, což zvýrazňuje atraktivní vzhled skříně. Model Titan 800 je dostupný ve třech barevných variantách podsvícení: červené, modré a zelené.

Pořádek, základ správného proudění vzduchu
Uživatelé, kteří rádi své vybavení kontrolují, ale i ti, kteří se s ním rádi chlubí, určitě docení průhledné okno umístěné v levé bočnici. Aby pod kapotou panoval pořádek, který má velký vliv na správné proudění vzduchu, vnitřní konstrukce skříně obsahuje speciální kanály za základní deskou a montážní otvory, což usnadňuje vedení kabeláže. Skříň je dodatečně vybavena spodním tunelem, který odděluje zdroj od hlavní komory, což rovněž významně zefektivňuje proudění vzduchu.Prostorný interiér

Rozměry skříně Titan 800 umožňují montáž základní desky ATX, micro-ATX a mini-ATX a její vnitřní prostor poskytuje uživateli možnost téměř libovolné konfigurace komponentů, včetně grafické karty s délkou až 380 mm a chladiče s výškou do 161 mm. V interiéru skříně Titan 800 se počítá i s jednou pozicí formátu 5,25″ pro optickou mechaniku a se dvěma pozicemi pro SSD disk a čtyřmi ventilátory, které jsou v základním vybavení. Dvě pozice formátu 3,5″ se nacházejí ve spodním tunelu…

Delší životnost komponentů
Napájecí zdroje mají tendenci vytvářet značné množství horkého vzduchu, proto má skříň Titan 800 speciální spodní tunel, který odděluje zdroj od hlavní komory, čímž se zvyšuje efektivnost odvodu tepla, což přímo ovlivňuje prodloužení životnosti komponentů. Každý ví, že elektronické komponenty netolerují prach, a proto najdete ve skříni Titan 800 dva odnímatelné prachové filtry, které jsou umístěné v horní a dolní části. Filtry jsou připevněny magnetickými pásky, takže se dají jednoduše odstranit.

Další články:

Další články autora: